najčastejšie otázky
cukrový nástrek

Radi odpovieme na všetky Vaše otázky…

Čo je to cukrový nástrek?

Cukrový nástrek je  opaľovací nástrek na báze cukru, pričom farbivo sa získava z cukrovej trstiny.
Základnou účinnou zložkou je  DHA- hlavná aktívna zložka všetkých prípravkov na opaľovanie bez slnka. Nemá žiadnu toxicitu a je celosvetovo schválená na kozmetické použitie. Je bezpečná pre všetky vekové kategórie, pre tehotné a dojčiace ženy, mužov i deti.

Ako sa nástrek aplikuje?

Nástrek sa na telo aplikuje za pomoci nástrekovej pištole – kompresor so stlačeným vzduchom rozpráši nástrekovú tekutinu po celom tele – vznikne jemná hmla, ktorá dopadá na telo a zabezbečí tak dokonalé a rovnomerné opálenie.
Opálenie nevzniká aktiváciou melanínu vo Vašom tele, farba prilnie a ostáva na pokožke.

Ako dlho nástrek vydrží?

Všetko závisí od Vašej prípravy a starostlivosti. Pokiaľ dodržíte všetky naše odporúčania ( príprava pred aplikáciou nástreku, starostlivosť po), nástrek vydrží 10-14 dní.

Je nástrek vhodný pre tehotné alebo deti?

Odpoveď je áno. Keďže je nástrek prírodného zloženia a základom je cukrová trstina, nástrek je vhodný úplne pre každého- pre deti, ženy vrátane tehotných a dojčiacich, rovnako aj pre mužov.

Je nástrek vhodný pre nevesty? Nezafarbí svadobné šaty?

Nástrekové opálenie je ideálnou voľbou práve pre nevesty, na plesy, súťaže spoločenských tancov. Ušetrí Váš čas a v neposlednom rade aj Vaše zdravie, pretože stačí jediná návšteva a opálená odchádzate ihneď. Po prvej sprche už cukrový nástrek farbu nepúšťa, nemusíte sa teda obávať fľakov na šatách. Máme za sebou stovky svadobných nástrekov a ani v jednom prípade nebol so zafarbením problém. Pokiaľ by nástrek aj nejakú malú stopu zanechal ( museli by ste sa extrémne spotiť), bez problémov to vyčistíte, postačí dokonca aj čistá voda.

Kedy pred svadbou ( udalosťou) je najlepšie nástrek absolvovať?

Odporúčame nástrek absolvovať 1-3 dni pre udalosťou, vtedy je farba nástreku najkrajšia. Zo skúseností odporúčame pred aplikáciou nástreku absolvovať manikúru a pedikúru, aby Vám svetlo z UV lampy nevytiahlo farbu z vrchnej časti dlane  a nártov. Pokiaľ to z Vašej strany nie je možné, stačí nám to oznámiť, na všetko máme riešenie.

Možem mať umelé mihalnice? Nezafarbí nástrek moje nové nechty?

Áno pravdaže, nástrek Vám mihalnice za žiadnych okolností nepoškodí, rovnako nezafarbí ani Vašu novú manikúru či pedikúru.

Nebudem po cukrovom nástreku oranžová alebo príliš tmavá?

V žiadnom prípade, naše nástreky sú krásne prirodzene hnedé bez oranžového nádychu. Čo sa týka farby nástreku, na tej sa spoločne dohodneme pred samotnou aplikáciou.

Aký odtieň nástreku bude pre mňa vhodný?

Nástrek vyzerá na každej pokožke ináč. Závisí to od mnohých faktorov – ph pokožky, typ a stav pokožky. Je jedno aký odtieň si vyberiete v rezervačnom formulári, konečný odtieň vyberieme po vzájomnej dohode- priamo na mieste pred aplikáciou nástreku.

Aká je cena nástreku a ako dlho samotný nástrek trvá?

Cena nástreku klasik ( svetlý alebo medium odtieň ) je 25€, cena extra tmavého odtieňa je 30€. Aplikácia nástreku aj s dobou schnutia trvá 15 minút.